İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI SONUÇLAR | İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI SONUÇLAR | İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Müsabakanın  Adı         : İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI
 Müsabaka  Tarihi        : 13-14-15-16/Ağustos/2020
 Müsabakanın  Yeri       : Sarıyer Mustafa Yener  Kapalı Spor Salonu
 Katılan sporcu sayısı    : 56 Erkek  61 Bayan  Toplam 117
   
İSTANBUL POOMSAE ŞAMPİYONASI 2020
DERECE LİSTESİ
30 YAŞ ALTI BAYAN TAKIM POOMSAE
1MELİSA MELTEM İPEK – BEYZA KOÇOĞLU – DENİZ YILDIRIM KAĞITHANE VARDAR SK 
30 YAŞ ALTI ERKEK TAKIM POOMSAE
1FURKAN KABAGÖZ – ÖZGÜR MANTARCI – KÖKSAL KABAGÖZ YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
10_11 ERKEK/BAYAN MİNİKLER PAIR POOMSAE
1MİRAN ELBAN -ZEYNEP VURAL KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2MUHAMMED ALİ -HAYAT AYŞE ACARIŞIK YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER POOMSAE
1BUĞLEM KARADUMAN KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2ZEYNEP VURAL KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3EFNUR ÜNLÜ ESENLER EROKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4YILDIZ SEVİYE KIZĞINÇELİK YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER POOMSAE
1UĞUR HAN YILMAZ ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2ENES DEMİR GSİM İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ 
3MUHAMMED ALİ IŞIK YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4MİRAN ELBAN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 ERKEK/BAYAN YILDIZLAR PAIR POOMSAE
1FURKAN ÖZKAN -EZGİ ŞENER KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2ARDA KARAOĞLU- NİSANUR ŞİTİLBAYBAHÇELİEVLER FATİH SK
3ERDİ DAVUTĞLU – ELANUR GÜLKAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4ALİ DAVUTOĞLU – SÜMEYYE ŞULE BİÇER KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR POOMSAE
1SUDENUR KARAMAN İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2SEVDA NUR TÜYSÜZ ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3NİSA NUR ŞİTİLBAY BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4EMİNEGÜL ÇAPKIN ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1EZGİ ŞENEL – ELANUR GÜL – SÜMEYYE ŞULE BİÇERKAĞITHANE VARDAR SK
2MERVE NUR ALTUĞ – İLAYDANUR TATAROĞLU – SUNA EKİCİ YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR POOMSAE
1MUHAMMET EMİN MAVİ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2ERDİ DAVUTOĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3ERHAN DUNDAR KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4FURKAN ÖZKAN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR TAKIM POOMSAE
1MUHAMMET EMİN MAVİ – ERHAN DUNDAR – MEHMET BERKE YILDIZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2ARD KARAOĞLU – SAMET ARDA YERLİKAYA – EFEKAN SELBAHÇELİEVLER FATİH SK
15_17 ERKEK/BAYAN GENÇLER PAIR POOMSAE
1ÖMER FARUK ÖZTÜRK – FATMA AKBAŞ ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2EMİNE KABAALİOĞLU -SERKAN ÜNAL  YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
3BURAK ARSLAN – SILA YORULMAZ BAHÇELİECLER FATİH SK
4RÜMEYSA DEMİR – SANİ EMİRHAN MAMAÇ KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER POOMSAE
1BEYZANUR ÇIĞRIKCI KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2RABİA NUR BALMUK ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3ESMA YILDIZ KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4BEYZA NUR KARA ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER TAKIM POOMSAE
1EYLÜL SEZGİN -ESMA YILDIZ -BEYZANUR ÇIĞRIKCIKILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2BEYZA NUR KARA -FATMA AKBAŞ -DİLEK DEĞİRMENCİESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3AYŞE SÜMMEYE ERĞLU – GÜLSEMİN CANBAZ – SILA YORULMAZBAHÇELİEVLER FATİH SK
4ROJİN ÖZTUNÇ -CEMİLE EKİCİ -EMİNE KABAALİOĞLU YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER POOMSAE
1ÖMER FARUK ÖZTÜRK ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2BURAK ARSLAN ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3SERKAN ÜNAL YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
4MUHAMMER BAKİ DAMARYİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER TAKIM POOMSAE
1MUHAMMER BAKİ DAMAR – HALİLCAN DOĞRUER – KUBİLAY KAAN KODAMAN YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ 
2ALİ RIZA YILDIZ – GÖKHAN BÜYÜKKAYA – MUHAMMED SELİM MECBUR KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3SANİ EMİRHAN MAMAÇ – YUSUF TOPKAYA- ABDULMELİK ELBAN KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
18_30 YAŞ BAYAN POOMSAE
1BEYZA KOÇOĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2MELİSA MELTEM İPEK KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3DENİZ YILDIRIM KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4SUDENUR ŞEN ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
18_30 YAŞ ERKEK POOMSAE
1RESUL DEMİR FERDİ
2ALİ ATA ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
3HAMZA ONUR KORKMAZ KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
4CEMİL CESUR CANSEY SPOR KULÜBÜ 
30 YAŞ ÜSTÜ ERKEK/BAYAN PAIR POOMSAE
1SENEM KEMALOĞLU -DURSUN ÇALIŞKAN İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 
31_40 YAŞ BAYAN POOMSAE
1AYŞEGÜL BALMUK ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
2SEYHAN MEMECAN CANSEY SPOR KULÜBÜ 
3NUR SEÇİL KANTARCIOĞLU ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
31_40 YAŞ ERKEK POOMSAE
1MEHMET EROĞLU KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
41_50 YAŞ ERKEK POOMSAE
1İSMAİL KONANÇFERDİ
2DURSUN  ÇALIŞKANİSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK
3KEMAL KAHRAMANİSTANBUL HAKYOL  GSK
4KEMAL SEZGÜNAHMET SARI SK
51_60 YAŞ ERKEK POOMSAE
1MUSTAFA AĞCAYİĞİT SK
2OSMAN GÜNACTIBEYKOZ BLD.GENÇLİK ve SK
3RAMAZAN SAVAŞSAVAŞ SK
61_65 YAŞ ERKEK POOMSAE
1METİN AY ZEYTİNBURNU SK