Avrupa Ümitler Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları

ÜMİTLER MİLLİ TAKIM SEÇMESİ

Seçme Tarihi : 7 – 8 Eylül 2022

Tartı Tarihi :
Her sıkletin müsabakasından bir gün önce saat : 10.00 – 12.00 arası spor salonunda yapılacaktır.

Kontrol Tartısı : Kontrol tartısı kuraları sabah saat 07.00’da yayınlanacak ve kurada ismi çıkan sporcuların kontrol tartıları saat 08.00-08.30 arası spor salonunda yapılacaktır.

Seçme ve Tartı Yeri : Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesi Spor Salonu / Konya

Müsabaka Programı :

7 Eylül 2022, Çarşamba – Erkek müsabakaları
8 Eylül 2022, Perşembe – Bayan müsabakaları

Seçme müsabakaları sabah saat 09.00’da başlayacaktır.

Müsabakalarından sonra seçmeyi kazanan ve faaliyete direkt gidecek sporcular 07 Eylül 2022 tarihinde Konya’da faaliyetin hazırlık kampına gireceklerdir.

!! ÖNEMLİ !!

Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde seçme listelerinde, direkt gidecek sporcu isimlerinde ve seçme müsabakalarının kurallarında değişiklikler yapabilir.

Teknik Kurul seçme müsabakalarını kazanan sporcuların kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre tekrar seçme müsabakası yapabilir veya milli takım listesinde değişikliğe gidebilir.

!! ÖNEMLİ !!

– Seçmeler “Daedo Elektronik Sistem” ile yapılacaktır.

– Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

– Seçme müsabakalarında Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’ndaki oyun kuralları geçerli olacaktır.

– Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, Federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

ÜMİT ERKEKLER

54 Kg

Server Balaban – Tokat
Alihan Kuru – Samsun
Cüneyt Gökalp – Ankara
Abdullah Ömer Yarli – Konya
Furkan Aydin – Istanbul
Hasan Ayaz – Malatya
Ismail Duha Özmen – Izmir
Yunus Emre Attar – Şanliurfa
Hamza Osman Aydoğan – Ankara
Yunus Emre Taş – Gaziantep

58 Kg

Bilal Küskü – Istanbul
Ibrahim Öter – Ankara
Serdar Ilhan – Istanbul
Tevfik Talha Aksoy – Ankara
Enes Kaplan – Samsun
Muhammet Ali Canli – Izmir
Mahsum Küskü – İstanbul
Ömer Yasin Orhan – İstanbul

63 Kg


Berkay Erer – Istanbul
Osman Türker Köse – Ankara
Mahmut Küskü – Istanbul
Furkan Güleç – Mersin
Furkan Alperen Menekşe – Malatya
Mert Can Çiçek – Ankara
Armağan Ikram – Kocaeli
Ömür Kaya – Konya

68 Kg

Arslan Demir – Samsun – Direkt

74 Kg

Cemil Tarik Altingöz – Samsun
Eray Çap – Izmir
Tuğra Akkaş – Ankara
Isa Berk Kasap – Izmir
Mustafa Yilmaz – Konya
Ozan Toytoğlu – Tekirdağ
Mustafa Emre Teke – Istanbul
Canpolat Demirdöven – Tekirdağ
Ege Şaşmaztin – İzmir

80 Kg

Ismail Seymen Kazan – İzmir
Mehmet Efe Özdemir – İzmir
Faruk Güleşci – İstanbul
Berdan Ali Firat – İstanbul
Arif Erol – Ankara
Hüseyin Berk Emanetoğlu – Yalova
Hamza Bera Aktürkoğlu – Kocaeli
Sadullah Karakoç – Ankara
Hikmet Kanat – Gaziantep
Efe Haktan Uzun – Zonguldak

87 Kg

Ahmet Vefa Bumin – Erzurum
Yusuf Şenol – Bursa
Enes Yasin Alkiş – Malatya
Ömer Faruk Karataş – Ankara
Musab Aydin – Konya
Halil Ibrahim Çakir – Manisa
Tuğra Ali Çakici – Zonguldak
Ibrahim Talha Aydemir – İzmir
Mustafa Hulusi Onar – Ankara

+87 Kg

Oğuz Tokgöz – Tekirdağ
Ahmet Hüsrev Keskin – Ankara
Aliimran Pustu – Kocaeli
Faikcan Memiş – Izmir
Ali Hamza Koç – Malatya
Enes Yasan – Tokat
Salim Can Demir – Çorum
Serkan Çakir – Samsun