Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları

YILDIZLAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ

Seçme Tarihi:
07-09 Ekim 2022

Tartı Tarihi: Her sıkletin müsabakasından bir gün önce saat: 10.00 – 12.00 arası spor salonunda yapılacaktır.

Kontrol Tartısı: Kontrol tartısı kuraları sabah saat 07.00’da yayınlanacak ve kurada ismi çıkan sporcuların kontrol tartıları saat 08.00-08.30 arası spor salonunda yapılacaktır.

Seçme ve Tartı Yeri: Konya- KYK ALAADDİN Yurdu Spor Salonu

Müsabaka Programı:

1. GÜN
           
ERKEK : 37 – 61 – + 65     
BAYAN : 29 – 41 – 55     

2. GÜN
           
ERKEK : 33 – 45 – 57     
BAYAN : 37 – 44  – 59

3. GÜN
           
ERKEK : 41 – 49 – 65     
BAYAN : 51  – +59

Seçme müsabakaları sabah saat 09.00’da başlayacaktır.

ERKEKLER

33-37-41-45-49-57-61-65-+65

BAYANLAR

29-37-41-44-51-55-59-+59

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında ilk 16’ya giren tüm sporcular seçme müsabakasına sıklet değişikliği yaparak girebilecektir. Sıklet değişikliği yapmak isteyen sporcularımız 04.10.2022 tarihine mesai bitimine kadar info@taekwondo.org.tr mail adresine bilgilerini ve geçmek istediği sıkleti atarak değişiklik yapabilirler.

2022 Dünya Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında 2.olan;

33 kg Bayan: Aleyna Nur İli -Karaman
47 kg Bayan: Esila Deniz -Kocaeli
53 kg Erkek: Nusret Efe Çakır-İstanbul

Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasına direk gideceklerdir.

Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakalarına davet edilen sporcular;

1-)Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasına kendi imkânı ile kota almış ve Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında ilk 16’ya giremeyen sporcular
*Irmak Karaca
*Tuğra Ekinci
*Yaren Açar

2-)Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında 1.ve 2. Olan sporcuya bir puanla yenilen sporcular
41 kg Erkekler
*Onur Gökmen Çivi-Bilecik
*Ege Kurt-Mersin

45 kg Erkekler
*Emirhan Aldıran-Konya

44 kg Bayanlar
*Zeynep Gül Erol-Ankara

3-)Avrupa Şampiyonasına direkt giden sıkletlerden 33 kg bayan,47 kg bayan ve 53 kg erkek sıkletlerinin Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında 17. Olan sporcular
53 kg Erkekler
*Ahmet Yılmaz-Tekirdağ

33 kg Bayanlar

*Berika Evra Yüksek-Kahramanmaraş

47 kg Bayanlar

*Sultan Sena Doğançay-Ankara

4-)14-20 Haziran 2022 tarihinde Sivas ilinde yapılan Nadir Özsoy Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında ilk 16 ya giren ve 07-09 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak Avrupa Yıldızlar Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakalarına girmeye hak kazanan sporcuların isim listesi;

Adı Soyadı – BÖLGE
– NAZLI EFE – ESKİŞEHİR
– ZEYNEP ZİLAN ÜLGÜT – İSTANBUL
– SUDEM SEVİNÇ – ANKARA
– YAĞMUR YILDIZ – DÜZCE
– BELİNAY ŞAKACI – YOZGAT
– BEREN ADA GELGEÇ – KIRKLARELİ
– ESLEM BOYALI – KONYA
– EBRUSU DOĞAN – İSTANBUL
– BETÜL KARAYİĞİT – MERSİN
– EDA YELALDI – İZMİR
– ELA ÇATAL – OSMANİYE
,- NEHİR SU ÖZYILDIZ – ANKARA
– DAMLA AKŞİMŞEK – BURSA
– GÖZDE ŞİMŞEK – MERSİN
– ELİF ECRİN YILDIZ – ÇANKIRI
– RUKİYE ÇIRAK – SAMSUN
– ALEYNA NUR İLİ – KARAMAN
– ASLI GÜVEN – DİYARBAKIR
– TUSEM ŞAHİN – KOCAELİ
– ECE NUR BULĞUOĞLU – HATAY
– EYLÜL KARADAŞ – SAMSUN
– DİLA GÜLÇE – TEKİRDAĞ
– YAREN NUR ŞAHİN – SAKARYA
– SUDEN ŞAHİN – MERSİN
– FATMA ZEHRA AKYAZICI – İSTANBUL
– CEYLİN KAR – ANTALYA
– IŞILAY BAYRAM – HATAY
– RÜMEYSA GÜZEL – İSTANBUL
– AZRA NAZ KAMIŞ – İSTANBUL
– TUANA LATİFE DEMİREL – MERSİN
– IRAZ KÜBRA DANIŞ – İZMİR
– ELİFSU ÖZPAYİ – ANKARA
– MÜCAHİT YENER – BURSA
– MUHAMMET EFE BAYKARA – SAMSUN
– EMİN KAAN DEMİRHAN – OSMANİYE
– MUHAMMED ENES IŞIK – KAYSERİ
– MUHAMMET EMİR KARAGÖZ – İSTANBUL
– YANKI MORKOÇ – ANKARA
– BATUHAN GÖK – BURDUR
– FATİH MEHMET GÜL – İSTANBUL
– BEDİRHAN ASLAN – AKSARAY
– HÜSEYİN ŞAHİN – İSTANBUL
– BAYRAM YİĞİT AYAZ – ANKARA
– MUSTAFA ARDA AL – ANKARA
– MUHAMMED TAHA YILDIZ – İSTANBUL
– YUNUS EMRE DEMİREL – İSTANBUL
– DAMLA NUR YILMAZ – DÜZCE
– ASLI CEMRE CEYLAN – ANKARA
– NİRA TEKEL – ANKARA
– YAĞMUR AŞCI – İSTANBUL
– TUANA BUĞDAYCI – KONYA
– AYSİMA EKİNCİ – MERSİN
– İKRA ÖZSOY – GAZİANTEP
– NESLİŞAH ENÇOK – BİLECİK
– CENNET ELİF AKKULAK – ANKARA
– ÖYKÜ YAMAN – DÜZCE
– CEVRİYE GÜLCAN KİNALİ – MANİSA
– YEŞİM KONUŞKAN – HATAY
– ELİF KANAT – MALATYA
– EKİN GÜMÜŞ – ANKARA
– KÜBRA NAZ KILIÇ – HATAY
– AYLİN DURU ÖREN – TEKİRDAĞ
– ALİ KEREM BERKTAŞ – İZMİR
– YİĞİT MURAT ALYURT – ANKARA
– MELİH HAMZA YEŞİLYURT – ANTALYA
– EMRE SARITAŞ – ANKARA
– OĞUZ DOĞAN – İSTANBUL
– MUHAMMED ENES YETİM – BURSA
– HAYDAR DURU – KARAMAN
– ÖMER FARUK YILDIRIM – ANKARA
– FURKAN USLU – ANTALYA
– AHMET SAİT PIRTICI – TEKİRDAĞ
– MUSTAFA ATALAY KESKİN – ZONGULDAK
– ORKUN ATEŞ – ZONGULDAK
– SAMET EFE ÇELİK – İZMİR
– UĞUR ARDA DERDİYOK – BURSA
– ESİLA DENİZ – KOCAELİ
– CANSU ÖZGÜVEN – OSMANİYE
– NİSA NUR KAYA – SAMSUN
– YAREN YILMAZ – KAYSERİ
– GÖZDE GÖZÜKÜÇÜK – MUĞLA
– ALEYNA ZÜLFİ DURMUŞ – ANKARA
– FEYZA BAYDAR – BALIKESİR
– ZEYNEP NAZ BOZKURT – SAMSUN
– ECRİN ÜZÜMCÜ – İSTANBUL
– ZEYNEP BAYTOK – ÇANAKKALE
– ELİF NEHİR ÖZDEMİR – ANKARA
– ROZERİN ZEYNEP İZMİR – BATMAN
– ELANUR KURTAR – TEKİRDAĞ
– FATMA ZEHRA ÖĞÜT – KONYA
– ZEYNEP EYLÜL GÜLSÜN – ANKARA
– BEYZA IRMAK AYDIN – ERZURUM
– AHMAD EZZAT BİDANOK – DÜZCE
– ÖMER FURKAN YILDIZ – KONYA
– MAHMUT İNAN – NİĞDE
– OZAN DOĞAN – ZONGULDAK
– DOĞUKAN İLKBAHAR – ADANA
– UĞUR BUĞRA KESKİN – TEKİRDAĞ
– MERT EFE USLU – KOCAELİ
– ÖMER FARUK ALTUNTAŞ – BALIKESİR
– AYAZ GÜNGÖR – BURSA
– MUSTAFA ATLI – MERSİN
– EGE SÖZER – KIRKLARELİ
– MERT ALİ ALTUNORDU – İSTANBUL
– İHSAN BİNİCİ – MERSİN
– MUSTAFA KIRGIN – OSMANİYE
– SILA IRMAK UZUNÇAVDAR – ANKARA
– LARA NİL PEKTAŞ – İSTANBUL
– RUKEN KARAKOÇ – ANTALYA
– BULUT SUBAŞI – İZMİR
– SUZAN UZANAN – TEKİRDAĞ
– İLKNUR BALTA – DÜZCE
– FEYZA YUSTOMUR – TEKİRDAĞ
– NİDA NUR DUMAN – SİVAS
– MÜNTEHA MUTLU – MALATYA
– GÜLÇİN ARIKAN – MERSİN
– MÜMÜNE NUR GÖZ – KARAMAN
– AYŞE AHSEN ŞAHİN – OSMANİYE
– AYŞE NUR BARUT – KIRKLARELİ
– YAREN TOKTOR – İZMİR
– SEVGİ ADANÇ – KIRŞEHİR
– ELANUR AKDAĞLI – ANKARA
– BUĞRA ÇOŞGUNGÖNÜL – ANKARA
– DORUK KILIÇ – DÜZCE
– ALİ MURTEZA BOZ – GAZİANTEP
– FIRAT BARIŞ ÇALIT – ANKARA
– YİĞİT POYRAZ DANIŞMAZ – ZONGULDAK
– MERT SEVİNÇ – KONYA
– AYHAN YAĞIZHAN KÖKSAL – MALATYA
– MEHMET EFE AVŞAR – NİĞDE
– AHMET YETİŞ GÜNEŞ – ANTALYA
– TOLGA ALP ASLAN – İZMİR
– ERDOĞAN TUNA AKSOY – İSTANBUL
– HALİL GÜNDOĞDU – İSTANBUL
– ÖMER KAĞAN AYANCIK – ANKARA
– YAĞMUR ELA ÇETİN – MUĞLA
– ALPER TUNCAY – BİLECİK
– BERKE ÇAVDAR – TEKİRDAĞ
– MEHMET KERİM ÖZTÜRK – BALIKESİR
– RAMAZAN KAYRA SEL – ANTALYA
– TUNAHAN YÖRÜK – TEKİRDAĞ
– MUHAMMED CABİR DUMAN – SAKARYA
– EGE ARDA DÖNMEZ – SAMSUN
– ADA DEMİR – İSTANBUL
– AHMET ARİF GÜL – ANKARA
– EMRE EREN KALKAN – VAN
– KIRAÇ CAN BUDAK – ERZURUM
– SALİH KAPLANER – ŞANLIURFA
– ALİ BORAN GÖKÇE – DÜZCE
– MEHMETCAN BEŞLİ – İSTANBUL
– MUHAMMED ALİ ÇUHA – KAYSERİ
– YAĞIZ ALİ ERYİĞİT – ANKARA
– AHMET BOĞAÇHAN CEYLAN – ANKARA
– YİĞİT ALİ AKKOÇ – TEKİRDAĞ
– ABDÜLMELİK ÜNSAL – ANKARA
– BURAK KAAN ÖZTÜRK – GİRESUN
– ÖMER AKKAYA – ORDU
– SEFER YİĞİT DAĞDELEN – BURSA
– ALİ EGE MERT – İSTANBUL
– MEHMET RACİ ŞAHİN – VAN
– HÜSEYİN AYBERK ALATAŞ – ÇORUM
– MEHMET KOÇ – KONYA
– ERAY KIPCAK – KAYSERİ
– YİĞİTHAN KELEŞ – SAMSUN
– ERCAN BERK İMAMOĞLU – ANKARA
– ATA İSMAYILOV – KIRKLARELİ
– MUSTAFA ATLI – MERSİN
– RECEP AKİF TÜRÜT – RİZE
– ARDA SAMET EROĞLU – İZMİR
Adı Soyadı – BÖLGE
– BERKE ERBAY – KIRKLARELİ
– OSMAN NURİ ESAD ERSAN – İSTANBUL
– MEHMET ALİ DİNÇER – BOLU
– YUNUS EMRE EKİNCİ – MERSİN
– RÜZGAR DİŞKAYA – ANKARA
– BERAT ÇETİNER – DİYARBAKIR
– MUSTAFA ALİ AYHAN – ADANA
– MUSTAFA ÇELİK – GAZİANTEP
– YİĞİT EFE ERDOĞAN – İSTANBUL
– UMUT ERDEM KARATAŞ – MERSİN
– BAVER SÖNMEZ – VAN
– FATİH SULTAN MEHMET HAN KILIÇ – BALIKESİR
– TUNAY OLGUNER – İSTANBUL
– ŞENER DOĞAN – İZMİR
– ENSAR FARUK YILMAZ – SAMSUN
– EDA GÜL – KAYSERİ
– ZEYNEP BİRİCİK – İZMİR
– BİLGE NUR KARAKURT – ANKARA
– ELA SU DURMAZ – KOCAELİ
– SUDE SAĞLAM – EDİRNE
– ESMA ÇELİK – GAZİANTEP
– SELİN PAMUK – İZMİR
– DURU EREN – İSTANBUL
– DEREN KURU – ZONGULDAK
– KARDELEN TAŞÇI – MERSİN
– SUDE ÖNSEL – ANKARA
– ZEYNEP ÇİÇEK – ESKİŞEHİR
– SILA ÖRÜM – BURSA
– AYŞE IŞIK – TEKİRDAĞ
– DUYGU KIVILCIM – MERSİN
– GİZEM GÜLTEKİN – KONYA
– NURİ NİSİR – MERSİN
– MUHAMMED TAHA BORAK – VAN
– MUSTAFA KÜÇÜK – ANKARA
– ARDA ÜNLÜ – ANKARA
– EMİR MUHSİN DÜLGER – SAMSUN
– POYRAZ GÖRGÜN – ANKARA
– ABDURRAHİM EFE DÜZENLİ – ERZİNCAN
– İBRAHİM HALİL SAĞLAM – GAZİANTEP
– YUSUF ACAR – KIRKLARELİ
– MUHAMMED GÖRKEM SERÇE – ANTALYA
– SALİM BUĞRA REİSOĞLU – TEKİRDAĞ
– AMMARCAN YASİR EKER – VAN
– YİĞİT MARAKLI – ANKARA
– SARDAR SARVAR – BURSA
– ZEYNEP TEKİN – İZMİR
– SİMA YÖNAK – MANİSA
– NAİLE NUR ÖZFİDAN – AYDIN
– MÜLKİYE ECE ULUSOY – ANKARA
– İREM ECRİN IŞIK – ESKİŞEHİR
– EMİNE KARAÇUKA – SAMSUN
– ELİF NUR BÜTÜNLÜK – İSTANBUL
– NEHİR DİYİP – İSTANBUL
– NAZLI CUMALİ – BURSA
– ŞEVVAL KURT – DÜZCE
– DAMLA KATLANÇ – KOCAELİ
– ŞÜKRAN AYBİKE FUTTU – KONYA
– YAĞMUR ÇAĞLA DERDİYOK – BURSA
– DİLEK BAL – DİYARBAKIR
– SARA IRMAK – SİNOP
– CANSU ŞEYHOĞLU – AYDIN
– MELİH KEREM SEMERCİ – ANKARA
– EMRE TALHA EVİN – ANKARA
– ENSAR ÇAKIR – İSTANBUL
– DENİZ EDİZ – İSTANBUL
– EMİRHAN ÇELİK – ŞANLIURFA
– METE BİLGİN – TEKİRDAĞ
– MEHMET CİHAN AKDEMİR – ŞANLIURFA
– FAYSAL GÜLTEKİN – İZMİR
– DURAN EFE SEZER – ANTALYA
– EREN ÖZKAYA – YALOVA
– EMİRHAN ÜÇDAĞ – İSTANBUL
– EGE ULUSAL – İZMİR
– DOĞUKAN HÜSEYİN AKBIYIK – MANİSA
– BAYRAM ALİ DEMİR – DENİZLİ
– ZEYNEP DURU KOKOÇ – KONYA
– ZEYNEP BODUR – KASTAMONU
– YAĞMUR KAZAK – ÇORUM
– ELİF ALIŞ – SAMSUN
– AZRA MAVUŞ – İSTANBUL
– NEHİR TEKİN – ANKARA
– DİLA AZRA FAİKOĞLU – İSTANBUL
– TUANA BUDUR – TEKİRDAĞ
– İLAYDA ATAR – ANTALYA
– ZEYNEB NUR YÜCE – KAYSERİ
– DİLARA SENEM ŞENBEL – ESKİŞEHİR
– İREM NUR GEÇİM – YALOVA
– YAĞMUR MAHO – ADANA
– AYFER NAS ARIKAL – BURSA
– DORA ILGIN TURGUT – ANKARA
– YILDIZ TEK – MERSİN
– NUSRET EFE ÇAKIR – İSTANBUL
– MUSTAFA TAŞDELEN – ANKARA
– İBRAHİM EFE DÜZEL – KONYA
– ÖMER FARUK GACIR – ERZURUM
– ALPEREN BALTACI – MALATYA
– ÖMER FARUK ÖZKILIÇ – DÜZCE
– ARDA ÇAVUŞ – TEKİRDAĞ
– YAVUZ EFE AĞLAMAZ – ANKARA
– AHMET AKKUŞ – ANKARA
– NURETTİN KÜSKÜ – İSTANBUL
– SELAHATTİN EFE DEMİRCİ – NİĞDE
– EFKAN SÜER – TRABZON
– ORHAN DEMİRHAN – İSTANBUL
– ADEM MUSTAFA KEPEN – ANTALYA
– EZGİ NAZ AKYAPIN – ANKARA
– AYŞE NUR KABAKULAK – KASTAMONU
– NİSA GÜNDÜZ – TEKİRDAĞ
– ZEYNEP NİL MENEKŞE – MALATYA
– HAFSA BAYRAM – ÇANAKKALE
– NİSA EYLÜL KUNT – İZMİR
– KARDELEN PEHLİVAN – TEKİRDAĞ
– ESLEM TUNALI – BURSA
– SİMAY CAN – BALIKESİR
– IŞIL IŞIK – ANKARA
– ALANUR HATİCE TOPAÇ – MANİSA
– AZRA MEMİŞ – İSTANBUL
– ELA KEŞ – İSTANBUL
– ZEYNEP GÖKÇE – İSTANBUL
– ÖYKÜ ÇELİK – ANKARA
– EDA ALTIN – BURSA
– ELİFNAZ KÖSEOĞLU – AYDIN
– ECRİN ORHAN – İSTANBUL
– ZEYNEP NUR PAKIR – GAZİANTEP
– EVRA ALICI – KASTAMONU
– CEREN KÖKER – KAYSERİ
– ZEYNEP ECE HAMZAOĞLU – KONYA
– MERYEM TOPBAŞ – YALOVA
– NAZLICAN YILMAZ – ANKARA
– MERVE ANKARALIOĞLU – ANTALYA
– NİSA AĞIRBAŞ – AKSARAY
– EFNUR AKIN – ESKİŞEHİR
– BÜŞRA ÇAVDAR – KAYSERİ
– EZEL SAADET KIZILTAN – AKSARAY
– KIYMET SELVİ ÖZDAĞ – İZMİR
– DİLARA YILMAZ – İSTANBUL
– YUSUF EFE MIZRAK – BOLU
– ABDULLAH YASİN ÇATAK – İSTANBUL
– BERAT ŞAHİN – BURSA
– BURAK ARSLAN – İSTANBUL
– EFE KEMAL TANRİSEVEN – KOCAELİ
– MUSTAFA BİLGE HAN KUNTER – İZMİR
– İLKAY EFE ÖZTÜRK – KAYSERİ
– YAVUZ SELİM ALBAYRAKTAR – İSTANBUL
– RAMAZAN AVĞAN – ADANA
– MUHAMMED ÜVEYS AKMAN – VAN
– GÖKTUĞ KANDEMİR – ANKARA
– İBRAHİM YILDIRIM – İSTANBUL
– TALHA KATIRCIOĞLU – KARABÜK
– YUSUF TURAN BAYAZİT – KAYSERİ
– EYÜP KAAN BAĞÖNÜ – ANKARA