TTF Haberleri

Online Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri

Türkiye Taekwondo Federasyonu, 2024 Yılı Vize niteliği taşıyan Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Online Gelişim Seminerine E-Devlet üzerinden başvuru ve ödeme için son tarih 13 Kasım 2023 saat 24.00’dür. Başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden yapılmakta olup, bu tarihten sonra sistem kapandığı için başvuru yapmanız ve seminere katılmanız mümkün olmayacaktır.

***BAŞVURULARIN NASIL YAPILACAĞI VE GRUPLAR İÇİN GEREKLİ EVRAKLARIN YER ALDIĞI LİNKLERE SAYFANIN ALT BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ***

Federasyonumuz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin 2024 yılında organize edecekleri faaliyetlerde ve Halk Eğitim Merkezlerinde görev almak isteyenler ile illerinde kulüp, özel spor salonu vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında “Sınav Komisyon Başkanı” olarak da görev alacak antrenör ve hakemlerin katılmaları gereken seminer programımız aşağıdaki gibidir.

1- Sadece Türkiye ve/veya il faaliyetlerinde Antrenör olarak görev yapmak isteyenler,

Seminer programı 16 – 17 Kasım 2023 tarihleri arasında iki ayrı grup halinde 1’er gün olarak planlanmıştır. Seminer grupları nüfusa kayıtlı olunan il bilgisine göre belirlenmektedir.

(Hangi ilin hangi gün seminer programına gireceğini gösteren listeye ulaşmak için tıklayınız)

2- Hakemler, Federasyon Faaliyetlerinde Antrenör İlde Hakem ve Federasyon Faaliyetlerinde Hakem İlde Antrenör olarak görev yapmak isteyenler,

Seminer programı 18 – 19 Kasım 2023 tarihleri arasında tek grup olarak iki gün süreli yapılacaktır.

Türkiye ve/veya il faaliyetlerinde sadece Hakem olarak görev yapmak isteyen Hakemlerimiz E-Devlet üzerinden başvuru yapmayacak olup; direkt Federasyona gerekli evrakları göndermeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ!!

*** Seminerler, Zoom programı üzerinde yapılacak olup; seminer giriş link ve şifre bilgileri E-devlet başvurusunda verilen mail adreslerine 14 Kasım 2023 24.00 ‘e kadar Federasyonumuzca gönderilecektir.

***Hakemler için Zoom programı giriş link ve şifre bilgisi, Federasyonumuza gönderilen Seminer Başvuru Formları üzerinde bulunan mail adreslerine gönderilecektir.

*** Dersler saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında yapılacaktır.

*** Derslerde yoklama alınmakta olup, yoklamada bulunmayan kişilerin vizeleri yapılmayacaktır.

***E-Devlet üzerinden başvuruda bulunan antrenör ve hakemler için istenen evrak bilgisi ve başvuru detayları aşağıdaki linklerde yer almakta olup, evrakların en geç 13 Kasım 2023 tarihi 24.00’e kadar sicil@taekwondo.org.tr mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

NOT: Seminere katılamayan antrenör ve hakemlerimiz için talep edilmesi halinde düzenlenecek telafi seminerinde seminer başvuru açıklamasında belirtilen ücretlerin iki katı ücret alınacaktır.

***LİNKLER***

ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ

HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ

FEDERASYON FAALİYETLERİNDE ANTRENÖR VE İLDE HAKEM SEMİNERİ

FEDERASYON FAALİYETLERİNDE HAKEM VE İLDE ANTRENÖR SEMİNERİ

SEMİNER BAŞVURU FORMU

ONLİNE ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİNE NASIL KAYIT YAPILIR?

GARANTİ BANKASI ÖDEMİ İŞLEMİ İÇİN DETAYLI ANLATIM

Yiğit Taekwondo