İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI SONUÇLAR | İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği
İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI SONUÇLAR | İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği
Müsabakanın Adı | : İSTANBUL TAEKWONDO POOMSAE ŞAMPİYONASI | |
Müsabaka Tarihi | : 13-14-15-16/Ağustos/2020 | |
Müsabakanın Yeri | : Sarıyer Mustafa Yener Kapalı Spor Salonu | |
Katılan sporcu sayısı | : 56 Erkek 61 Bayan Toplam 117 | |
İSTANBUL POOMSAE ŞAMPİYONASI 2020 | ||
DERECE LİSTESİ | ||
30 YAŞ ALTI BAYAN TAKIM POOMSAE | ||
1 | MELİSA MELTEM İPEK – BEYZA KOÇOĞLU – DENİZ YILDIRIM | KAĞITHANE VARDAR SK |
30 YAŞ ALTI ERKEK TAKIM POOMSAE | ||
1 | FURKAN KABAGÖZ – ÖZGÜR MANTARCI – KÖKSAL KABAGÖZ | YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
10_11 ERKEK/BAYAN MİNİKLER PAIR POOMSAE | ||
1 | MİRAN ELBAN -ZEYNEP VURAL | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | MUHAMMED ALİ -HAYAT AYŞE ACARIŞIK | YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
10_11 YAŞ BAYAN MİNİKLER POOMSAE | ||
1 | BUĞLEM KARADUMAN | KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
2 | ZEYNEP VURAL | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | EFNUR ÜNLÜ | ESENLER EROKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
4 | YILDIZ SEVİYE KIZĞINÇELİK | YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
10_11 YAŞ ERKEK MİNİKLER POOMSAE | ||
1 | UĞUR HAN YILMAZ | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | ENES DEMİR | GSİM İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ |
3 | MUHAMMED ALİ IŞIK | YEDİTEPE 1453 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
4 | MİRAN ELBAN | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
12_14 ERKEK/BAYAN YILDIZLAR PAIR POOMSAE | ||
1 | FURKAN ÖZKAN -EZGİ ŞENER | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | ARDA KARAOĞLU- NİSANUR ŞİTİLBAY | BAHÇELİEVLER FATİH SK |
3 | ERDİ DAVUTĞLU – ELANUR GÜL | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
4 | ALİ DAVUTOĞLU – SÜMEYYE ŞULE BİÇER | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR POOMSAE | ||
1 | SUDENUR KARAMAN | İSTANBUL YAVUZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | SEVDA NUR TÜYSÜZ | ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | NİSA NUR ŞİTİLBAY | BAHÇELİEVLER FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
4 | EMİNEGÜL ÇAPKIN | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
12_14 YAŞ BAYAN YILDIZLAR TAKIM POOMSAE | ||
1 | EZGİ ŞENEL – ELANUR GÜL – SÜMEYYE ŞULE BİÇER | KAĞITHANE VARDAR SK |
2 | MERVE NUR ALTUĞ – İLAYDANUR TATAROĞLU – SUNA EKİCİ | YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR POOMSAE | ||
1 | MUHAMMET EMİN MAVİ | KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
2 | ERDİ DAVUTOĞLU | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | ERHAN DUNDAR | KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
4 | FURKAN ÖZKAN | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
12_14 YAŞ ERKEK YILDIZLAR TAKIM POOMSAE | ||
1 | MUHAMMET EMİN MAVİ – ERHAN DUNDAR – MEHMET BERKE YILDIZ | KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
2 | ARD KARAOĞLU – SAMET ARDA YERLİKAYA – EFEKAN SEL | BAHÇELİEVLER FATİH SK |
15_17 ERKEK/BAYAN GENÇLER PAIR POOMSAE | ||
1 | ÖMER FARUK ÖZTÜRK – FATMA AKBAŞ | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | EMİNE KABAALİOĞLU -SERKAN ÜNAL | YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
3 | BURAK ARSLAN – SILA YORULMAZ | BAHÇELİECLER FATİH SK |
4 | RÜMEYSA DEMİR – SANİ EMİRHAN MAMAÇ | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER POOMSAE | ||
1 | BEYZANUR ÇIĞRIKCI | KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
2 | RABİA NUR BALMUK | ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | ESMA YILDIZ | KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
4 | BEYZA NUR KARA | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
15_17 YAŞ BAYAN GENÇLER TAKIM POOMSAE | ||
1 | EYLÜL SEZGİN -ESMA YILDIZ -BEYZANUR ÇIĞRIKCI | KILIÇ TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
2 | BEYZA NUR KARA -FATMA AKBAŞ -DİLEK DEĞİRMENCİ | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | AYŞE SÜMMEYE ERĞLU – GÜLSEMİN CANBAZ – SILA YORULMAZ | BAHÇELİEVLER FATİH SK |
4 | ROJİN ÖZTUNÇ -CEMİLE EKİCİ -EMİNE KABAALİOĞLU | YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER POOMSAE | ||
1 | ÖMER FARUK ÖZTÜRK | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | BURAK ARSLAN | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | SERKAN ÜNAL | YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
4 | MUHAMMER BAKİ DAMAR | YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
15_17 YAŞ ERKEK GENÇLER TAKIM POOMSAE | ||
1 | MUHAMMER BAKİ DAMAR – HALİLCAN DOĞRUER – KUBİLAY KAAN KODAMAN | YİĞİT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ |
2 | ALİ RIZA YILDIZ – GÖKHAN BÜYÜKKAYA – MUHAMMED SELİM MECBUR | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | SANİ EMİRHAN MAMAÇ – YUSUF TOPKAYA- ABDULMELİK ELBAN | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
18_30 YAŞ BAYAN POOMSAE | ||
1 | BEYZA KOÇOĞLU | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | MELİSA MELTEM İPEK | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | DENİZ YILDIRIM | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
4 | SUDENUR ŞEN | ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
18_30 YAŞ ERKEK POOMSAE | ||
1 | RESUL DEMİR | FERDİ |
2 | ALİ ATA | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
3 | HAMZA ONUR KORKMAZ | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
4 | CEMİL CESUR | CANSEY SPOR KULÜBÜ |
30 YAŞ ÜSTÜ ERKEK/BAYAN PAIR POOMSAE | ||
1 | SENEM KEMALOĞLU -DURSUN ÇALIŞKAN | İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SPOR KULÜBÜ |
31_40 YAŞ BAYAN POOMSAE | ||
1 | AYŞEGÜL BALMUK | ALBAYRAKLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2 | SEYHAN MEMECAN | CANSEY SPOR KULÜBÜ |
3 | NUR SEÇİL KANTARCIOĞLU | ESENYURT TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
31_40 YAŞ ERKEK POOMSAE | ||
1 | MEHMET EROĞLU | KAĞITHANE VARDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
41_50 YAŞ ERKEK POOMSAE | ||
1 | İSMAİL KONANÇ | FERDİ |
2 | DURSUN ÇALIŞKAN | İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK |
3 | KEMAL KAHRAMAN | İSTANBUL HAKYOL GSK |
4 | KEMAL SEZGÜN | AHMET SARI SK |
51_60 YAŞ ERKEK POOMSAE | ||
1 | MUSTAFA AĞCA | YİĞİT SK |
2 | OSMAN GÜNACTI | BEYKOZ BLD.GENÇLİK ve SK |
3 | RAMAZAN SAVAŞ | SAVAŞ SK |
61_65 YAŞ ERKEK POOMSAE | ||
1 | METİN AY | ZEYTİNBURNU SK |