TTF Haberleri

Önemli Duyuru – 2021 WT Lisans İşlemleri

Önemli Duyuru – 2021 WT Lisans İşlemleri

WT LİSANS ÜCRETLERİ VE SÜRESİ

Sadece seminer ve ulusal şampiyonalara katılacak sporcu ile antrenörlerin vize veya yeni lisans ücreti olarak 10,00 € (Euro), ulusal şampiyonların yanı sıra uluslararası şampiyona ve turnuvalara katılacak sporcu ile antrenörlerin vize veya yeni lisans ücreti olarak 30,00 € (Euro) ödemeleri gerekmektedir.

DAHA ÖNCE WT LİSANSI ÇIKARANLAR İÇİN:

Kişinin TUR- ile başlayan WT Lisans numarasını dekontun açıklama kısmına yazarak wtlisans@taekwondo.org.tr e-posta adresine dekontu göndermesi gerekmektedir.

İLK KEZ WT LİSANSI ÇIKARACAKLAR İÇİN:

Aşağıdaki belgeleri wtlisans@taekwondo.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

– Dekontun aslı (Açıklama kısmına TC Kimlik numarası yazması yeterlidir.)
– Bir fotoğraf,
– Kimlik fotokopisi
– Kişisel mail adresi (Herkes için ayrı mail adresi olacaktır. Aksi takdirde sistem lisansın kaydına müsaade etmeyecektir. )

Önemli: 8. Turkish Open’a katılmak isteyen sporcu ve antrenörler için  MAİL olarak evrak gönderim tarihi 28.02.2021’dir.

ÖDEME

Federasyonumuz EURO IBAN numarası olan TR52 0006 2000 7110 0009 0853 24 nolu hesabına yapılacaktır. TL ile ödeme kabul edilmeyecektir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Yeni çıkacak ve vizesi yapılacak WT Lisansları 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

15 Eylül 2020 tarihinden itibaren Federasyonumuza ulaşan ve işlemi yapılan lisanslar da 2021 sonuna kadar geçerlidir.

10,00 Euro vererek ulusal WT Lisansı çıkartan antrenör veya sporcular, daha sonra uluslararası bir müsabakaya katılmak istediklerinde 20,00 Euro fark yatırarak ve dekontunu Federasyonumuz wtlisans@taekwondo.org.tr e-posta adresine gönderebilirler.

Sporcu ve antrenörlerimizin TUR- ile başlayan WT Lisans numaraları Federasyonumuz sicil sisteminde görünmektedir.

TC Kimlik numaralı nüfus kağıdı olmayan sporcu ve antrenörlere WT kuralları gereğince WT Lisansı çıkarılamamaktadır. (Oturma izni olan ve 99 ile başlayan geçici kimlikler kabul edilmemektedir.)
Yiğit Taekwondo